Galerie

V galerii najdete fotografie z našich koncertů, vystoupení, festivalů a dalších akcí, kterých se účastníme. Aktuální fotografie najdete také na našem Facebooku.


Středověk

Středověká hudba je základem našeho repertoáru. Kromě samostatných koncertů vystupujeme také na různých historických festivalech (např. Bitva Libušín, Rabětejnské historické pluhování), hradech (Velhartice, Valdštejn), soukromých akcích (např. pro skupiny living history), adventních akcích (např. Kladno, Libušín) aj.

Vstupte s námi do rytířských časů středověku.


Renesance

V programech renesanční hudby vystupujeme buď samostatně (koncerty nebo např. vystoupení v rámci programu Muzejní noci), nebo ve spolupráci se skupinou historického tance Danza Alegre (například na hradě Švihově nebo v kladenské zámecké zahradě).

Vstupte s námi do kavalírské doby renesance.


Baroko

Barokní hudba je součástí některých našich koncertů a vystoupení (například v rámci adventních programů aj.).

Vstupte s námi do okázalých časů baroka.


Ostatní koncerty

Čas od času si zahrajeme na některých zajímavých nebo i neobvyklých místech, jindy zase "zalovíme" v hudbě novější epochy. Anebo si občas zahrajeme i v "civilu"...

Vstupte, i dnešek stojí za to.


Liturgická hudba

Příjemné bývá hraní na poutních slavnostech, které se často konají na zajímavých místech a zajímavá a milá bývají také setkání s místními lidmi nebo organiátory. Naše účinkování obvykle zahrnuje hudební doprovod poutní mše, často bývá součástí programu i následný koncert.

Vystupte s námi do duchovních výšin.

 

Další části galerie: